Procestuj s námi celý svět!

PŘEDNÁŠKY, PUB KVÍZY, FOTOSOUTĚŽ A SPOUSTA DALŠÍCH AKTIVIT

Jsme studentský klub spojující na VŠE všechny lidi, jejichž vášní je cestování.

Každý týden pořádáme přednášky od externích přednášejících i od studentů o jejich cestovatelských zážitcích, zkušenostech, radách a tipech k dané destinaci.

Kromě přednášek klub organizuje cestovatelské kvízy, panelové diskuze o Erasmu, cestovatelskou Fuck Up Night a nově se aktivita rozšířila i na realizaci výletu na východ slunce na Sněžku.

Naším cílem je dostat nové tváře z řad prváků a druháků na naše akce, chceme aby se události dostaly ke všem, kteří chtějí procestovat svět (nejen) v posluchárnách VŠE a na ostatních akcích.

Akce jsou pořádány tak, aby se studenti bavili a mohli si po náročném dni plným přednášek a cvik oddechnout v partě fajn lidí se stejnými zájmy.

Změna vedení klubu!

Máme (staro)nové vedení klubu! 😊🎉

S nástupem nového roku u nás došlo ke změně ve vedení – naši vedoucí Aničku Kucharčíkovou nahradila dosavadní zástupkyně Alice Hůlová a role zástupců se ujali Tomáš Michalčin a Adam Vološin. Aničce tímto moc děkujeme za všechno, co jako vedoucí pro klub udělala, a za všechen čas, který nám věnovala. Zároveň věříme, že pod novým vedením se dokážeme jako klub posunout zase o kus dál, a těšíme se na společné akce v letním semestru! 😎

Od listopadu jsme si založili také TikTok, kde budeme přidávat hlavně krátké, ale trefné videa z našich akcí. Určitě nám dej follow!

Sešlo se nám krásných 60 fotografií, moc děkujeme všem zúčastněným a už vás nebudeme dále napínat:

🥇1. místo: Tomáš Choc

Vyhrává letenky Student Agency v hodnotě 3000 Kč

🥈2. místo: Alexandra Tomášová

Vyhrává poukaz do RockPoint v hodnotě 2000 Kč

🥉3. místo: Lucie Mocková

Vyhrává poukaz do RockPoint v hodnotě 1000 Kč

Výhercům moc gratulujeme! Jste opravdu profíci📷.

Dlouho se o tom u nás mluvilo, a konečně k tomu došlo! Klub cestovatelů VŠE má nový podcast kanál "Poznej s námi svět", kde budeme postupně nahrávat epizody s cestovateli nebo našimi členy. První epizoda je s naším bývalým vedoucím Tomášem Pejšou, kde se taky shrne minulost klubu a proč je super být součástí tak skvělého spolku. Podcast je dostupný na platforme Spotify a link na první epizodu je tady.

YouTube kanál.

Máme YouTube kanál Klub cestovatelů VŠE, na který budeme průběžně přidávat všechny online přednášky a diskuze.  Nemusíš se tak bát, že ti něco unikne.

Tak klikni vlevo na obrázek a vychutnej si poslední online přednášku z tepla domova!

Více přednášek a diskuzí najdeš na našem kanále ZDE. Taky nám tam hoď odběr, ať ti nic neunikne!

Jsi dobrodruh, který má co říct o svých cestovatelských zážitcích?

Napiš nám na klubcestovatelu.vse@gmail.com a můžeme domluvit přednášku! Že nejsi student VŠE? Nevadí! O své zážitky se k nám může přijít podělit kdokoli.

Krátké příběhy pak také sdílíme na našem Facebooku a Instagramu. Stačí nám na kteroukoli z těchto sítí poslat povídání a fotky nebo video do zpráv. :)